View Larger Image 40 ΧΡΟΝΙΑ ΨΕΥΔΟΚΡΑΤΟΣ • 49 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΟΧΗΣ Καλούμε όλους τους νέους και νέες να πορευτούν μαζί μας στην πορεία καταδίκης του ψευδοκράτους. 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΥΛΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 π.μ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΥΝΕΙΑ November 13th, 2023|Categories: ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ|0 Comments Share This Story, Choose Your Platform! FacebookXRedditLinkedInTumblrPinterestVkEmail Related Posts Μισός Αιώνας Εισβολής και Κατοχής: Δεν Ξεχνάμε και Συνεχίζουμε τον Αγώνα Gallery 49ο παγκύπριο συνέδριο της Παγκύπριας Ομοσπονδίας Φοιτητικών Ενώσεων Gallery Ξεκινάς την φοιτητική σου ζωή; Επικοινώνησε μαζί μας! Gallery